Wystąpienie do Ministra Nauki w sprawie finansowania SWN

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy Związkowcy,

W nawiązaniu do wcześniejszych informacji nt. podejmowanych przez Prezydium RSzWiN ZNP działań mających polepszyć kondycję finansową szkolnictwa wyższego i nauki oraz doprowadzić do podniesienia wynagrodzeń w tej sferze budżetowej informuję, że wspólne pismo - Nasze i KSN NSZZ "Solidarność" - zostało w dniu 6 maja br. dostarczone do MNSW.

Informacja w tej sprawie (z linkami do stosownych dokumentów) została dzisiaj zamieszczona na stronie rszwin.znp.edu.pl w dwóch miejscach:

– na karcie Głównej - RADA SZKOLNICTWA WYŻSZEGO I NAUKI (znp.edu.pl)

– na karcie Stanowiska i opinie - STANOWISKA I OPINIE : RADA SZKOLNICTWA WYŻSZEGO I NAUKI (znp.edu.pl)